Kniha větru eBook

Fatimma.cz Kniha větru Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kniha větru! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kniha větru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kniha větru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,39 MB

ISBN: 9788360740422

POPIS
Era Meiji - období velkých změn v Japonsku. Ostrovy se opětovně otevírají světu a na ulicích lze stále častěji vidět muže, kteří svá kimona vyměnili na elegantně střižené obleky. Panovníkem Země kvetoucích třešní už není shogun, ale znovu císař. Ve čtvrti Akasaka v Tokiu se setkávají čtyři muži, aby zavzpomínali na staré časy. Hostitel, který kdysi patřil do tábora shoguna, vypráví neuvěřitelnou historii o dokumentech, které jsou nazývány jako "Tajné zápisky Yagyu". V jeho vyprávění je politika plná intrik a nečistých faulů, a zločin a krádež jsou nejčastější metodou získávání moci. Hlavním hrdinou událostí se stává jeden z nejslavnějších japonských samurajů, mistr meče Yagyu Jubee.
STÁHNOUT ČÍST
Jméno větru - Patrick Rothfuss od 339 Kč - Heureka.cz
Ale ve Jménu větru se toho o něm skrývá mnohem víc, vždyť jde o pravdivé zobrazení událostí skrývajících se za legendou o Kvothovi Královrahovi. Odkazy Recenze (fantasyknihy.eu) Kniha Jméno větru získala na databázi knih vynikající hodnocení 93 %.
Stín větru - Carlos Ruiz Zafón | Kniha na Alza.cz
Kniha Kniha větru na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kniha větru od ostatních uživatelů. Nakupujte Komiksy a manga...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY