Destrukční učebnice matematiky eBook

Fatimma.cz Destrukční učebnice matematiky Image

INFORMACE

Destrukční učebnice matematiky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radek Chajda. Přečtěte si s námi knihu Destrukční učebnice matematiky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Destrukční učebnice matematiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,66 MB

ISBN: 9788026614982

POPIS
Dej zabrat své učebnici matiky!Potřebuješ si zopakovat a procvičit matematiku? Nebaví tě klasické učebnice? Nebo si jen chceš zkusit tak trochu jiný přístup ke královně věd? Pak je pro tebe destrukční učebnice matematiky to pravé! Zkušený autor Radek Chajda připravil přehled nejdůležitějšího učiva matematiky pro druhý stupeň základní školy. Během 50 kapitol dostaneš možnost zopakovat si důležité poznatky a procvičit si jejich využití v zajímavých úlohách. Zároveň se můžeš vyřádit na celé plejádě zábavných destrukčních úloh, které tvoji Destrukční učebnici matematiky promění k nepoznání! Tužky do ruky a směle do práce!
STÁHNOUT ČÍST
Destrukční učebnice matematiky | Odborná literatura a ...
Všechny informace o produktu Kniha Destrukční učebnice matematiky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Destrukční učebnice matematiky.
Destrukční učebnice matematiky - Radek Chajda | Knihy ...
Destrukční učebnice matematiky: Přehled učiva, procvičovací úlohy, destrukce! Mgr. Radek Chajda připravil unikátní učebnici matematiky. Vybral nejproblematičtější oblasti učiva matematiky na ZŠ a připravil 50 kapitol, ve kterých si to podstatné zopakuješ a následně i procvičíš na zajímavých příkladech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY