Rozhovory o matkách a mateřství eBook

Fatimma.cz Rozhovory o matkách a mateřství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rozhovory o matkách a mateřství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Lucie Truhelková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Rozhovory o matkách a mateřství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 9788073674564

POPIS
Kniha rozhovorů se zajímavými ženami-matkami o ženství a mateřství. * Se studentkou Natálií Kocábovou, matkou čtyřletého Vincenta. * S Veronikou Bartošovou, profesionální matkou v SOS dětské vesničce.* S Jitkou Soukupovou, feministkou s blízkým vztahem k přírodě. * S Dariou Klimentovou, nejúspěšnější českou baletkou. * S Taťánou le Moigne, autorkou několika úspěšných deskových her pro děti.* S Irenou Svatou, matkou po transplantaci ledviny a slinivky břišní. * S Šárkou Kašpárkovou, mistryní světa.* S Jitkou Ševčíkovou, matkou tragicky zemřelého syna. * S Ivetou Hrůzovou, modelkou.* S Erikou Stütz–Ebner, HIV pozitivní matkou. Některé ženy těhotenství přepadá nepřipravené, jiné na něj toužebně čekají mnoho let. Pro všechny je však dítě něčím, co navždy změní jejich život. Vztah matky a dítěte je tématem, které nebude nikdy vyčerpáno. Kniha zaujme ženy zajímající se o mateřství a témata s ním spojená.
STÁHNOUT ČÍST
Rozhovory o matkách a mateřství | Dumknihy.cz - knihy po ...
Kniha: Rozhovory o matkách a mateřství (Lucie Truhelková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Rozhovory | Rozhovory o matkách a mateřství ...
Hodnocení výrobku Rozhovory o matkách a mateřství najdete v sekci Recenze na webu eMimino. Zjistěte od ostatních maminek, jestli Rozhovory o matkách a mateřství stojí za to.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY