Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku eBook

Fatimma.cz Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788075541321

POPIS
Publikace jedinečná svým unikátním pojetím propojujícím pracovní právo s právem občanským reaguje v čtvrtém, aktualizovaném, vydání na novelizace zákoníku práce provedené v roce 2017. Právní stav komentáře bude ke II. čtvrtletí 2018. Bude tedy zahrnovat veškeré legislativní změny, které nabyly nebo nabudou účinnosti do tohoto data.Zásadní legislativní změny, které budou již zohledněny v komentáři Půjde zejména o novelu zákoníku práce týkající agenturního zaměstnávání, dále změny vyvolané novelou občanského zákoníku (statusové otázky) a změny vyvolané novelizacemi sociálních předpisů, které jsou se zákoníkem práce spjaty.Usouvztažnění občanského zákoníku a zákoníku práceSrozumitelný komentář předkládá výklad pracovněprávních norem za současné aplikace obecných ustanovení občanského zákoníku, což se již v souvislosti s přelomovým nálezem Ústavního soudu ukázalo jako nezbytné a po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku tato potřeba ještě zesílila.Autorský tým, využití publikaceAutorský tým - doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D., JUDr. Petr Bezouška, Ph.D., Prof. Dr. JUDr. Karel Eliáš, Mgr. Zdeněk Schmied, Mgr. Dana Roučková - je složen z předních odborníků na pracovní a občanské právo, kteří se na vzniku obou kodexů legislativně podíleli a touto problematikou se zabývají rovněž při činnosti vzdělávací, publikační, vědecké i při samotné aplikaci práva v praxi. Využití publikace pro veškerou praxiKniha je určena všem, kteří se zabývají pracovněprávními vztahy a používají pracovněprávní předpisy, například zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo, studentům právních oborů a mnoha dalším.
STÁHNOUT ČÍST
Zákoník práce a související ustanovení nového občanského ...
Každý pozorný čtenář si jistě všiml, že nový občanský zákoník již nepoužívá po­jem právní úkon (§ 34 současného občanského zákoníku, dále budeme používat zkratku "ObčZ"). Místo tohoto pojmu se používá pojem právního jednání (§ 545 nového občanského zákoníku, dále budeme používat zkratku "NOZ").
Zákoník práce a související ustanovení nového občanského ...
Všechny informace o produktu Kniha Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku s podrobným komentářem 2018 - HŮRKA Petr doc. JUDr. Ph.D., BEZOUŠKA Petr JUDr. Ph.D., ELIÁŠ Karel Prof. Dr. JUDr., SCHMIED Zdeněk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku s ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY