Mladý nebo starý? eBook

Fatimma.cz Mladý nebo starý? Image

INFORMACE

Mladý nebo starý? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bernd Krewer. Přečtěte si s námi knihu Mladý nebo starý? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Mladý nebo starý?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

ISBN: 8024719306

POPIS
Příručka Mladý nebo starý? pomůže správně rozlišit spárkatou zvěř každému myslivci – a to i tomu, který nepřichází denně do svého revíru. Tento praktický rádce zcela vědomě upouští od určovacích znaků, které se v minulosti ukázaly jako nespolehlivé a zavádějící. Místo toho výrazněji obrací pozornost čtenáře na sdružování a společenské chování zvěře v průběhu života. V popředí stojí upozornění a tipy, vhodné a podstatné pro denní praxi, které umožňují zařazení zvěře do biologicky správných tříd. Všechny rozlišovací znaky uvidíte na velmi pěkných a výstižných barevných fotografiích s přesným popisem. Kniha se zabývá šesti druhy spárkaté zvěře - jelení, srnčí, daňčí, kamzičí, mufloní a černou.
STÁHNOUT ČÍST
Ztráty a nálezy | Obec Mladý Smolivec
Mladý nebo starý voják?Z jedné strany mladý voják, z druhé starý veterán. Oblíbené Optické klamy. Panna - Optické klamy. Série horoskopy. Krychle - Optické klamy. Když se na tento obrázek pozorně zadíváte můžete vidět tři krychle v rohu dole. Nebo pět krychlí v rohu nahoře.
Mladý nebo starý? - Bruno Hespeler,Bernd Krewer | Knihy ...
Stary mlady - yxo - porno výběr skvělých domácích i profesionálních erotických fotografií - Bez Kalhotek!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY