Komplexní televize eBook

Fatimma.cz Komplexní televize Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komplexní televize! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komplexní televize a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Komplexní televize.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,16 MB

ISBN: 9788074702440

POPIS
V devadesátých letech se v americké televizní produkci začala objevovat řada seriálů vymezujících se proti dekády zavedeným pravidlům přehlednosti a srozumitelnosti. Riskantnější seriálové projekty jako Městečko Twin Peaks či Akta X se nebály své diváky mást, chytře jimi manipulovat a budovat propracovanou mytologii celého seriálového světa. Své diváky nejen vybízely k tradičnímu zaujetí samotným příběhem, ale činily tak i způsobem svého vyprávění. Jason Mittell nám v této knize nabízí detailní rozbor formálních charakteristik a speciálních "narativních efektů“ takto vyprávěných komplexních seriálů i způsobů, jak jim rozumí a dále s nimi pracují jejich publika. Pro jejich analýzu zavádí celou řadu nových termínů, které respektují specifika seriálové televize a aspirují na to, stát se nezbytnou výbavou odborníků, kritiků i studentů věnujících se televiznímu médiu. Kniha ale obsahuje i detailní a čtivé rozbory řady televizních seriálů jako Veronica Marsová, Perníkový táta či The Wire – Špína Baltimoru a určitě osloví i poučené diváky a fanoušky inovativního televizního vyprávění. Vychází za laskavého přispění Státního fondu kinematografie.
STÁHNOUT ČÍST
Komplexní televize | eKnihy, elektronické knihy, vaše ...
Komplexní televize. Kdo napsal knihu Komplexní televize? Autorem je Jason Mittell. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Komplexní televize - Jason Mittel | KOSMAS.cz - vaše ...
Takové je tedy pozadí hraného režijního celovečerního debutu na Mali narozeného filmaře Ladje Lyho (*1978) Bídníci, který brilantním způsobem spojuje formát policejního dramatu s francouzským sociálním realismem.Část budovy zmíněné policejní stanice Clichy-Montfermeil dokonce zahlédneme v jednom záběru filmu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY