Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil eBook

Fatimma.cz Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,85 MB

ISBN: 9788070908914

POPIS
Publikácia je výsledkom vedeckovýskumného a popularizačného úsilia pracoviska MS pre výskum „život a dielo“ slovenského exilu po roku 1945. Predmetom záujmu boli najmä výročia našich exulantov a hodnotenie ich práce zameranej predovšetkým na opätovné získanie slobody náboženskej, politickej i národno-štátnej.
STÁHNOUT ČÍST
Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil | Knihy.ABZ.cz
Kupte knihu Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil (Genovéva Grácová) s 25 % slevou za 179 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil (Peter ...
Kniha: Slovenská štátnosť a slovenský povojnový exil Autor: Peter Maruniak ; Genovéva Grácová Publikácia je výsledkom vedeckovýskumného a popularizačného úsilia pracoviska MS pre výskum „život a dielo" slovenského exilu po roku 1945.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY