Poslední čarodějka 3: Královna stínů eBook

Fatimma.cz Poslední čarodějka 3: Královna stínů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední čarodějka 3: Královna stínů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední čarodějka 3: Královna stínů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Poslední čarodějka 3: Královna stínů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

ISBN: 9788025321416

POPIS
Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Její magie je totiž to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Zatímco její přátelé riskují své životy v nejhlubší poušti, vydává se dívka do Města stínů, kde vše začalo a kde žije prastará bytost, které nikdo neunikne. Mocná Královna stínů.Ta je možná klíčem ke všemu, co se teď na světě děje. Jak dopadne jejich setkání? Zůstane svět zahalen stíny a temnotou nebo je ještě naděje? Závěrečný díl napínavé fantasy trilogie!
STÁHNOUT ČÍST
Poslední čarodějka - Královna stínů | Albatrosmedia.cz
Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Její magie je totiž to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Zatímco její přátelé riskují své životy v nejhlubší poušti, vydává se dívka do Města stínů, kde vše začalo a…
Malfuria / Poslední čarodějka: Královna stínů - Christoph ...
Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Její magie je totiž to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Pojďte se začíst do ukázky z dalšího pokračování série pro mládež… Catalina poslouchala. Odevšad byly slyšet výkřiky, všude byli lidé jako smyslů zbavení, protože začaly bít zvony ze San Amaro.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY