Naučte se kreslit Fantasy světy eBook

Fatimma.cz Naučte se kreslit Fantasy světy Image

INFORMACE

Naučte se kreslit Fantasy světy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Finlay Cowan. Přečtěte si s námi knihu Naučte se kreslit Fantasy světy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Naučte se kreslit Fantasy světy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,81 MB

ISBN: 8086815831

POPIS
Naučte se s pomocí této poutavé a praktické příručky kreslit a malovat úžasné fantasy postavy, zvířata, města i celé krajiny, které vytvářejí vzušující fantasy světy. Autor, sám zkušený a uznávaný výtvarník, vás provede světem fantasy malby a grafiky a na 128 stranách této barevné publikace:• ukazuje, jak nakreslit a namalovat každý možný námět v tomto vzrušujícím žánru, ať už s využitím tradičních nebo digitálních médií• nabízí podrobné postupy, jak vytvářet realistické detaily, jako výraz, pohyb, kůži a vlasy, šaty nebo zbroj a šperky, spolu s jasným návodem, jak hledat zdroje a měnit koncepty v hotová díla• za pomoci praktických instrukcí prochází krok za krokem jednotlivá témata od prvních nápadů, přes pracovní skicy až po hotové ilustrace• vše dokumentuje na galerii děl špičkových fantasy výtvarníků, kteří se s vámi podělí o své mistrovství a jejichž práce pro vás může být neocenitelnou inspirací• a jako bonus přidává čtyři samostatné sekce od mistrů digitální kresby.Autor nezapomíná ani na ty čtenáře, kteří by se chtěli fantasy umění věnovat profesionálně: v závěru knihy najdete řadu rad a doporučení, která vám mohou pomoci při vašem rozhodování nebo v prvních krůčcích při budování vlastní kariéry fantasy výtvarníka.Bestsellerový autor a proslulý výtvarník Finlay Cowan je talentovaný grafický designér a reklamní výtvarník. Od roku 1993 pracoval jako designér pro Pink Floyd a řadu dalších skupin a je známý i svými pracemi pro film. Finlay v současnosti vede vlastní designérskou firmu Endless Design Ltd. a píše grafické romány.
STÁHNOUT ČÍST
Naučte se kreslit Fantasy světy - Christopher Hart ...
Kniha bude k dispozici kolem 16. 9. 2013. Všechny umělecké techniky a triky nezbytné k tomu, abyste se stali mistry fantasy umění! Tato kniha se stane vaším praktickým průvodcem na cestě ke kresbě fantasy - ukáže vám, jak proměnit výplody fantazie v umění, jak kreslit fantasy světy, bytosti i různé postavy.
Naučte se kreslit - Fantasy světy | FantasyShop.cz
Kupte knihu Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy (Jared Blando) s 30 % slevou za 279 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY