Chřipka eBook

Fatimma.cz Chřipka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chřipka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chřipka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Chřipka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,25 MB

ISBN: 8073450801

POPIS
Publikace vychází ve druhém rozšířeném vydání a zabývá se nejčastějším infekčním onemocněním, které každoročně postihne 10 % světové populace a v době pandemie 40 až 50 %. Na rozdíl od běžných virových infekcí horních cest dýchacích, které probíhají vesměs mírně, je chřipka závažné onemocnění, které je každoročně příčinou úmrtí tisíců lidí na celém světě. Lékaři by se proto měli snažit o efektivní prevenci a v současnosti i o eventuální kauzální terapii chřipky na základě důkladných znalostí o této infekci, jejích původcích i procesu šíření viru v populaci, k čemuž by jim měla pomoci i tato kniha.
STÁHNOUT ČÍST
Chřipka: Jaké jsou příznaky a léčba? Ochrání vás očkování?
Chřipka v kontextu aktuálních opatření u koronaviru Chřipka je závažné, očkováním preventabilní onemocnění, přesto podceňované. V ČR počty nemocných každoročně dosahují statísíců, počty zemřelých v souvislosti s chřipkou zhruba 1 500 osob.
Koronavirus vs. chřipka: Jaká nemoc je zákeřnější a jaké ...
Chřipka se od koronaviru 2019-nCoV liší v některých dalších drobnostech, například má zřejmě rychlejší náběh příznaků. Pro případné pacienty to však jsou marginální rozdíly pod rozlišovací hranicí. Lze tedy říct, že tradiční chřipka i nový koronavirus mají velmi podobný nástup a průběh.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY