1: 70T(112)-Rakovnicko, Žatecko (cyklomapa) eBook

Fatimma.cz 1: 70T(112)-Rakovnicko, Žatecko (cyklomapa) Image

INFORMACE

1: 70T(112)-Rakovnicko, Žatecko (cyklomapa) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu 1: 70T(112)-Rakovnicko, Žatecko (cyklomapa) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: 1: 70T(112)-Rakovnicko, Žatecko (cyklomapa).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

ISBN: 9788070119488

POPIS
Na mapě je zobrazena kompletní síť značených cyklistických tras i s charakteristikami povrchů jednotlivých cest. Trasy jsou popsány kilometráží, označena jsou nebezpečná místa, prudká stoupání a úseky asfaltových silnic se zákazem vjezdu motorových vozidel. Všechny tyto prvky byly ověřeny před vydáním mapy přímo v terénu. Zadní strana mapy obsahuje kromě místopisného hesláře také podélné profily vybraných cyklotras a seznam prodejen, půjčoven a opraven kol v oblasti. Mapa je vložena do průhledného pouzdra. Obsahuje vyznačení Turistických známkových míst.
STÁHNOUT ČÍST
Levné knihy | knizniklub.cz
Brno a okolí Ottův turistický průvodce . Kniha: Brno a okolí Ottův turistický průvodcePrůvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky.Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu.
Vodni mlyny v cechach v - Cochces.cz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY