Smyslová aktivizace eBook

Fatimma.cz Smyslová aktivizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smyslová aktivizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smyslová aktivizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Smyslová aktivizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

ISBN: 9788024744230

POPIS
Celostní koncept smyslové aktivizace pro osoby velmi staré nebo klienty trpící demencí představuje další důležitou složku komplexní péče o seniory v sociálních zařízeních i v domácí péči. Podpora a procvičování smyslových funkcí přináší klientovi nejen příjemný pocit, ale zároveň je to pro něj také určitá forma prožití času. Společně s procvičováním smyslů klient projevuje také fyzickou aktivitu, a to slouží k udržení stupně jeho soběstačnosti - např. při samostatném příjmu potravy, při hygieně a dalších běžných denních činnostech. Kniha bude přínosem pro odborníky pečující o klienty v zařízeních, ale i v domácí péči, dále pro pečující z řad laiků, kteří se v domácích podmínkách snaží podpořit aktivitu seniorů a udržet jej v dobré kondici.
STÁHNOUT ČÍST
Aktivizace - Domov Hortenzie - Frenštát p. R.
Tímto inovativním konceptem, který byl vytvořen v Rakousku, je Smyslová aktivizace podle Lore Wehner. V rámci realizace projektových aktivit dojde k seznámení českých poskytovatelů a odborné veřejnosti s konceptem Smyslové aktivizace na základě několika informačně-naučných akcí, na nichž bude vybráno celkem 5 pilotních ...
Aktivizační činnosti | www.dsdacice.cz
Smyslová aktivizace: Smyslová aktivizace se prolíná do všech používaných aktivit v Domově Hortenzie. Nabízí možnost, jak nejen propojit dva různé světy pečovaných a pečovatelů, ale jak najít opravdový smysl jejich životů. Cílem aktivizace je využití všech smyslů člověka. Vědomě vnímat každou část žití.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY