Meluzína - Dívka jménem Ema eBook

Fatimma.cz Meluzína - Dívka jménem Ema Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Meluzína - Dívka jménem Ema! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Meluzína - Dívka jménem Ema a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Meluzína - Dívka jménem Ema.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

ISBN: 8086428834

POPIS
Temný fantasy příběh ze současnosti. Za procitajícím černým lesem plným hladu stojí sanatorium pro choromyslné: Darkwood. Z města sem přivážejí dalšího pacienta, dívku Emu. Darkwood ji již dlouho zná. Už když se narodila, hledal ji v tom pokřiveném místě šílenství její kat. Po naivním dětství Zeleného skřítka přichází čas dospívání, Meluzíny. Z jejího pohledu je svět zmatený a cesty balancují nad propastí probuzených citů. Nalézt v něm své místo znamená nalézt odpověď na základní otázky sanatoria. Kdo jsou podvržení? Jde o dar či prokletí? A má smrt opravdu schopnost ukončit bolest a trápení?
STÁHNOUT ČÍST
Hrnek se jmenem ema levně | Mobilmania zboží
Meluzína, dívka jménem Ema - Netík Ondřej. Vloženo 4.5.2010 uživatelem Jan Michálek. Ondřej Netík je jedním z mála autorů, kterým se u nás povedlo vydat podivnou fantastiku. Je to od autora i nakladatele odvážný počin, který se vzhledem ke klesajícímu nákladu jednotlivých dílů trilogie Sanatorium Podvržených asi ...
Meluzína, dívka jménem Ema (Ondřej Netík) | Detail knihy ...
KONTAKT: Straky na vrbě Horáčkova 1208 Praha 4 14000 [email protected]
SOUVISEJÍCÍ KNIHY