Jak přežít léčení eBook

Fatimma.cz Jak přežít léčení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak přežít léčení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak přežít léčení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jak přežít léčení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

ISBN: 9788072368464

POPIS
Není to jen tak, což může dosvědčit každý, kdo s nějakou vážnější nemocí zápolil. Známý psychiatr se na toto téma pokusil podívat s nadhledem vyplývajícím ze skutečně dlouholeté praxe a se sobě vlastním humorem. Vysvětluje, jaký by měl být vztah pacienta a lékaře, v čem je náš pohled na naši nemoc jiný než pohled našeho lékaře. Jak zvládnout stres a bolest a jak by měla nemocného podpořit rodina. To vše dovede autor podávat s bytostným optimismem, i když sám přiznává, že v reálném životě neplatí ani to, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Nikdo ale na nás nemůže být horší, než to dokážeme my sami.
STÁHNOUT ČÍST
Jak přežít léčení - Radkin Honzák | Knihy Dobrovský
Jak přežít léčení. Kdo napsal knihu Jak přežít léčení? Autorem je Radkin Honzák. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Radkin Honzák | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Jak přežít léčení Radkin Honzák. ... Jak zvládnout stres a bolest a jak by měla nemocného podpořit rodina. To vše dovede autor podávat s bytostným optimismem, i když sám přiznává, že v reálném životě neplatí ani to, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Nikdo ale na nás nemůže být horší, než to dokážeme my sami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY