Koření eBook

Fatimma.cz Koření Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Koření! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Koření a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Koření.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 807321010X

POPIS
Tato kniha vám přehledně přiblíží vše o koření - o jeho historii, způsobu pěstování a sklizně, zpracování a možnosti použití. Ilustrovaný seznam rostlin, ve kterém je popsáno přes 50 druhů koření z nejrůznějších zemí, je doplněn informacemi o použití uvedeného koření a jeho směsí v kuchyni, v kosmetice, k péči o tělo i jako léku.
STÁHNOUT ČÍST
Koření - Grešík
Koření A-Z Koření jednodruhové Kořenící směsi Koření bez glutamátu Koření bez soli Kořenky a mlýnky na koření Dárková balení Oleje, omáčky a chilli omáčky Kontakty Email: [email protected]
Korenisveta.cz
levné koření.cz. Prodáváme výhradně kvalitní koření a čerstvě sušené bylinky za velkoobchodní ceny pro všechny, výběrové koření v extra kvalitě, speciální kořenící směsi koření bez obsahu soli a glutamátu, ochucovadla a speciality pro gurmány, které u nás nakoupíte za velkoobchodní ceny pro všechny i bez nutnosti registrace IČ.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY