Zemský ráj jen na pohled eBook

Fatimma.cz Zemský ráj jen na pohled Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zemský ráj jen na pohled! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zemský ráj jen na pohled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Zemský ráj jen na pohled.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,49 MB

ISBN: 9788026431206

POPIS
Česká republika nelítostným pohledem polského novinářeUž dost bylo sentimentu a růžových brýlí. Opravdu je Česká republika ráj na zemi, jak se mnozí domnívají? Polský novinář a bohemista Michał Zabłocki ve svých provokativních reportážních úvahách neukazuje chalupářskou idylu, ale rýpe do českého rasismu, alkoholismu, korupce či bolavých míst nedávné historie. Možná, že i srdce Evropy někdy krvácí… Pohlédněte do nastaveného zrcadla, které sice nehází příjemné odlesky, ale může mít katarzní účinek.
STÁHNOUT ČÍST
Zemský ráj to napohled (2009) | ČSFD.cz
Opravdu je Česká republika ráj na zemi, jak se mnozí domnívají? Polský novinář a bohemista Michał Zabłocki ve svých provokativních reportážních úvahách neukazuje chalupářskou idylu, ale rýpe do českého rasismu, alkoholismu, korupce či bolavých míst nedávné historie. ... Zemský ráj jen na pohled.
Zemský ráj to napohled (2009) | ČSFD.cz
Kniha Zemský ráj jen na pohled - Krutá pravda o Češích očima našich polských sousedů od nejnovějších dle oblíbenosti (palců) dle uděleného hodnocení Přidat komentář
SOUVISEJÍCÍ KNIHY