Honba za meteorem eBook

Fatimma.cz Honba za meteorem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Honba za meteorem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Honba za meteorem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Honba za meteorem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788073903602

POPIS
Přiblížení nějakého vesmírného tělesa k Zemi většinou vyvolává jen otázky spojené s možnou katastrofou a dokonce i s případným vyhynutím veškerého života na naší krásné planetě. Tímto způsobem téma uchopila i drtivá většina vědeckofantastických autorů, jak dokazují desítky či dokonce stovky románů, povídek a filmů s podobnou tématikou. Ale Jules Verne k námětu přistoupil z trochu jiného úhlu. Pro něj blížící meteorit není pouhou předzvěstí Apokalypsy, ale hlavně obrovským zlatým balvanem s nevyčíslitelnou hodnotou a navíc pro některé vědce ojedinělým technologickým oříškem. Honba za meteorem může začít…
STÁHNOUT ČÍST
Jules Verne Honba za meteorom SK - YouTube
Nabízím Jules Verne - Honba za meteorem a Doktor OX v aukci od 99 Kč. Stav zřejmý viz. Foto. Lehké poškození, ošoupaný přebal,natržený,podlepený.
Honba za meteorem levně | Blesk zboží
O čem je kniha Honba za meteorem? Nezkrácené vydání s francouzskými ilustracemi. Dva amatérští astronomové se snaží dobýt uznání a slávu prostřednictvím objevu vesmírného tělesa. Jsou z jednoho města a jejich rodiny se přátelily, dokud právě ohledně meteoru nedošlo ke sporu a hluboké roztržce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY