10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy eBook

Fatimma.cz 10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy Image

INFORMACE

Hledáte knihu 10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je S. Olivier? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: 10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,63 MB

ISBN: 9788072635580

POPIS
Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha „10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy“ vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice. Když se stanete oběťmi sebe samých, ostatních či očekávání a život vám utíká, pak raději, než byste se tomu poddali, utíkáte před životem vy. Měli byste si však najít čas k ocenění a podpoře důležitých věcí: života doma, přátel, rodiny a čeho především – sebe samých. Suzannah Olivier, autorka knih o zdraví a kvalifikovaná specialistka na výživu, nabízí řešení. Kniha, kterou vám předkládá, je plná praktických technik pro efektivní využití času, pro vytváření šťastnějších vztahů, utíkání od apatie a pro rozvoj vlastní kreativity. Co je však možná ještě důležitější, obsahuje rady, jak „nakrmit“ vaši duši a tělo, aby bylo schopné bojovat s psychickou deprivací, která je častým symptomem adrenalinového životního stylu. Vše je rozděleno do 10 jednoduchých kroků. Začněte nyní, počítejte a zbavte se stresu jednou provždy!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha 10 jednoduchých kroků jak se zbavit stresu jednou ...
Všetky informácie o produkte Kniha 10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy - S. Olivier, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie 10 jednoduchých kroků, jak zbavit stresu jednou provždy - S. Olivier.
10 jednoduchých kroků jak se zbavit stresu jednou provždy
Koupit Koupit eknihu. Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha "10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy" vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY