Informační zdroje v odborné literatuře eBook

Fatimma.cz Informační zdroje v odborné literatuře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Informační zdroje v odborné literatuře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Informační zdroje v odborné literatuře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Informační zdroje v odborné literatuře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,49 MB

ISBN: 9788073575205

POPIS
Publikace uvádí velmi přístupnou formou návody nejen jak provádět „pasivní“ vyhledávání a využívání informací z nejrůznějších zdrojů, ale také jak „aktivně“ vytvářet tyto informační zdroje, tj. publikace různého druhu. Autor zde zúročil své bohaté zkušenosti jak z oblasti výzkumu, tak i z vedení odborného informačního střediska a technické knihovny. Kniha je velice systematicky a logicky rozčleněna do 12 kapitol. Autor píše velice čtivě a vhodně kombinuje odbornou teoretickou část s praktickými návody. Kniha sama o sobě je velmi dobrým informačním zdrojem, kde čtenář na jednom místě nalezne informace, které by jinak musel čerpat z řady různých zdrojů. Proto ji lze doporučit jak odborníkům, kteří se informacemi zabývají profesionálně, tak i běžným uživatelům, ale zejména studentům jakéhokoliv oboru, protože práce s informacemi je v dnešní době naprostou nezbytností.
STÁHNOUT ČÍST
Informační zdroje v odborné literatuře - Jan Vymětal ...
VYMĚTAL, Jan. Informační zdroje v odborné literatuře. 1. vyd. Praha: Wolters Kluwer ČR, 2010. 436 s. ISBN 978-80-7357-520-5. Doc. Ing. Jan Vymětal, CSc. zpracoval dílo, které na knižním trhu v ČR v podstatě chybí, a které dobře ukazuje na rozmanitost problematiky informačních zdrojů a jejich role v odborné literatuře.
Základy odborné práce - Vysoká škola ekonomická v Praze
Úvod do studia odborné literatury 2000; Informační a znalostní management v praxi 2005; Průvodce úspěšnou komunikací 2008; Informační zdroje v odborné literatuře 2010; Informační zdroje v životním prostředí 2012; Kniha Informační zdroje v odborné literatuře je v
SOUVISEJÍCÍ KNIHY