Lví silou, vzletem sokolím eBook

Fatimma.cz Lví silou, vzletem sokolím Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lví silou, vzletem sokolím! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lví silou, vzletem sokolím a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Lví silou, vzletem sokolím.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

ISBN: 9788024261362

POPIS
Sloganem slavného sokolského pochodu v názvu uvádí kniha Vladimíra Mertlíka čtenáře do doby mýty opředené první republiky, tedy trvání Československa od 28. 10. 1918 do 15. 3. 1939. Díky zvolené formě vyprávění je kniha široce přístupná a čtivá, zároveň si však klade ambici objevovat dosud skrytá fakta a kriticky je konfrontovat s dosavadním výkladem dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Lví silou - Wikipedie
0 hodnocení Lví silou, vzletem sokolím 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sloganem slavného sokolského pochodu v názvu uvádí kniha Vladimíra Mertlíka čtenáře do doby mýty opředené první republiky, tedy trvání Československa od 28. 10.
Lví silou, vzletem sokolím - Vladimír Mertlík | Knihy ...
Lví silou, vzletem sokolím - Mertlík Vladimír . Hodnocení produktu: 83% Sloganem slavného sokolského pochodu v názvu uvádí kniha Vladimíra Mertlíka čtenáře do doby mýty opředené první republiky, tedy trvání Československa od 28. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY