Kráska a zvíře 2: Někteří ztratili vše eBook

Fatimma.cz Kráska a zvíře 2: Někteří ztratili vše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kráska a zvíře 2: Někteří ztratili vše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kráska a zvíře 2: Někteří ztratili vše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Kráska a zvíře 2: Někteří ztratili vše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,85 MB

ISBN: 9788026902409

POPIS
Když Vincenta Kellera osloví otec jeho spolubojovnice z Afghánistánu, Vincent mu slíbí, že se pokusí odhalit pravdu ohledně toho, zda skutečně zemřela, nebo jen záhadně zmizela.Ve stejné době Catherine vyšetřuje sérii hrůzných vražd, které vypadají, jako by je měl na svědomí netvor. S objasňováním tohoto případu jí pomáhá svérázný kolega, jogín a vyznavač východních náboženství. Jediným svědkem je holčička, neteř poslední oběti. Děsivé události jí však otřásly natolik, že ztratila řeč.Je možné, že by spolu pátrání Vincenta i Catherine souvisela? Oba jsou připraveni riskovat vše pro to, aby se pachateli dostalo spravedlivého trestu. Opět dokazují, že i v nejtemnějších chvílích vždy existuje naděje.
STÁHNOUT ČÍST
Kráska a zvíře 2 - Někteří ztratili vše - Holder Nancy ...
Informace / Anotace ke knize: Někteří ztratili vše Na motivy stejnojmenného seriálu Rona Koslowaz produkce Sherri Cooper a Jennifer Levin. Když Vincenta Kellera osloví otec jeho spolubojovnice z Afghánistánu, Vincent mu slíbí, že se pokusí odhalit pravdu ohledně toho, zda skutečně zemřela, nebo jen záhadně zmizela.
Kráska a zvíře - Někteří ztratili vše - Nancy Holder ...
Kráska a zvíře 2 - Někteří ztratili vše Holder Nancy Když Vincenta Kellera osloví otec jeho spolubojovnice z Afghánistánu, Vincent mu slíbí, že se pokusí odhalit pravdu ohledně toho, zda skutečně zemřela, nebo jen záhadně zmizela.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY