Nejlepší kniha o fake news eBook

Fatimma.cz Nejlepší kniha o fake news Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nejlepší kniha o fake news? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Petra Vejvodová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Nejlepší kniha o fake news.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,42 MB

ISBN: 9788026418054

POPIS
Jak se nestát obětí manipulátorů a propagandyMédia, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Tato kniha se šikovnou manipulací v samotném názvu vám pomůže najít odpovědi, nebo alespoňposkytne vodítka k přemýšlení nad každodenní záplavou informací, se kterou je dobré se vypořádat kriticky, ale bez zbytečné paranoie.
STÁHNOUT ČÍST
Nejlepší kniha o fake news - Zvol si info | Knihy Dobrovský
Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Média, politici, sociální sítě - ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat.
Nejlepší kniha o fake news!!! - Dost hoaxů #10 - YouTube
Nejlepší kniha o fake news dezinformacích a manipulacích!!! Autor: Gregor, Miloš, Vejvodová, Petra a Zvol si info Nakladatel: CPress EAN: 9788026418054 ISBN: 978-80-264-1805-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY