...ale máma to vařila líp eBook

Fatimma.cz ...ale máma to vařila líp Image

INFORMACE

Trávit čas knihou ...ale máma to vařila líp! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu ...ale máma to vařila líp a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: ...ale máma to vařila líp.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 9788087310014

POPIS
...ale máma to vařila líp je druhé vydání úspěšného titulu, jehož prostřednictvím se známá výtvarnice a folkloristka pokouší nabourat vžitou představu o kuchařské knize jako vyloženě účelové, nenáročné literatuře beze snahy o vytříbenou slovesnost a stylistiku. Stejně jako v předchozích titulech Hody, půsty, masopusty nebo Rodinné stříbro aneb Klenoty domácí kuchyně pro ni typickým způsobem prosazuje názor, že všechno, co jíme, by mělo být připravováno s pozorností a láskou. Vaření má být kreativní činností, zábavou a dobrodružstvím, nikoliv každodenní nepříjemnou povinností. Povídání Kamily Skopové o vaření není proto obyčejným přehledem kuchařských předpisů, které je nutné bezezbytku kopírovat. Každá začínající kuchařinka (dnes nejednou i ta v kalhotách) by si totiž měla všechno sama vyzkoušet, občas i něco zkazit, aby mohla následně tvořit svobodně dle vlastní chuti a fantazie. Kniha ...ale máma to vařila líp servíruje nejen tradiční jídla české kuchyně, ale také pokrmy cizokrajné. Vedle toho přináší například přehled nejdůležitějšího koření, bez nějž se žádná správná kuchyně neobejde, a spoustu dalších praktických rad a zajímavostí, které ocení kuchtíci všech generací.
STÁHNOUT ČÍST
Hody pusty masopusty kamila skopova levně | Mobilmania zboží
Ale máma to vařila líp. Kdo napsal knihu Ale máma to vařila líp? Autorem je Kamila Skopová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
PDF ale máma to vařila líp - Kamila Skopová epub fb2 PDF
Ale máma to vařila líp. Kdo napsal knihu Ale máma to vařila líp? Autorem je Kamila Skopová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY