Edgar Cayce -Tajemství duchovního růstu eBook

Fatimma.cz Edgar Cayce -Tajemství duchovního růstu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Edgar Cayce -Tajemství duchovního růstu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Kevin J. Todeschi? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Edgar Cayce -Tajemství duchovního růstu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,76 MB

ISBN: 8080790310

POPIS
Cayce často lidem říkal, že dokud nejsou schopni spatřit jiskru Stvořitele v těch, jež nemají rádi, nezačali ještě správně myslet. Toto "správné myšlení" je součástí vzorce Jednoty existující uvnitř každého z nás. Když lidé nevěděli, jak by měli reagovat v případě konfliktních mezilidských vztahů, Cayce jim připomínal, že Ježíš je příkladem pro všechny. Jako děti Boha máme možnost Ho poznat na základě své vlastní osobní zkušenosti. Toto vědomí boží přítomnosti lze však získat pouze prostřednictvím kontaktů s ostatními, neboť prostřednictvím těchto styků demonstrujeme, do jaké míry jsme svůj vztah k Bohu prohloubili.
STÁHNOUT ČÍST
Dobro a zlo, aneb pozitivní či negativní v nás (2. část ...
Edgar Cayce "Spící prorok", (18.3.1877 - 3. ledna 1945) USA, jasnovidec, léčitelel, diagnózu prováděl pomocí speciálního transu pro konkrétní osobu atd. Karel Kožíšek, Brno nám.
Marného okénko 16.01.2019 Speciál - odhalen zítřejší ...
Obrací nás k tomu, abychom se vždy snažili v situacích, do kterých jsme postaveni, vidět svoje přičinění. Nic se totiž neděje náhodně - vše do sebe zapadá a my jsme právě tam, kde máme být. Události, kterým jsme nuceni čelit, jsou zákonitě těmi nejlepšími z hlediska našeho duchovního růstu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY