Česko-ruský technický slovník eBook

Fatimma.cz Česko-ruský technický slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česko-ruský technický slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česko-ruský technický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Česko-ruský technický slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,34 MB

ISBN: 8072250558

POPIS
Tento slovník, obsahující asi 70 000 hesel je skromným pokusem o aktualizaci ruské odborné technické terminologie. Zejména se zde pokoušíme o akcentaci širšího záběru průmyslových odvětví lehkého průmyslu a nových technologií. Slovník využijí zejména ti, kteří v technických oborech překládají, studují, případně obchodují s ruskými firmami. Cca 70 000 hesel
STÁHNOUT ČÍST
Česko-ruský technický slovník - 100 tisíc termínů | Aukro
Lingea Rusko-český česko-ruský šikovný slovník . Slovník určený především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu.Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovného i hovorového jazyka.
Slovníky Lingea | On-line slovníky, překlady, gramatiky a ...
×Nyní můžete mimořádně pro své domácí studium využívat licence Study balíčků zdarma. Najdete zde rozsáhlou gramatiku, konverzaci, mluvník či bohatý slovník slangu a to vše pro 6 hlavních jazyků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY