Dokonalá eBook

Fatimma.cz Dokonalá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dokonalá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dokonalá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Dokonalá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 9788073907327

POPIS
Napínavé, šokující a romantické pokračování bestselleru Vadná je konečně tady. Když jsme uznali všechny své chyby, konečně můžeme dosáhnout dokonalosti ...Celestine North žije ve společnosti, která vyžaduje dokonalost. Poté, co byla „morálním soudem“ označena za Vadnou, její svět se zhroutil a svoboda je pryč.Vzhledem k tomu, že jí soudce Crevan označil jako největší hrozbu pro společnost, utíká před světem jako duch spolu s velmi atraktivním Carrickem, jediným člověkem, kterému může věřit. Ale Celestine má tajemství, které může celý „vadný“ systém zničit.Soudce Crevan má navrch a čas pro Celestine se krátí. Musí učinit volbu: zachránit sebe sama, nebo riskovat svůj život, aby zachránila všechny Vadné. A co je nejdůležitější ze všeho: může dokázat, že být člověkem samo o sobě znamená být vadný.
STÁHNOUT ČÍST
Dokonalá manželka - Delaney, J. P. - Megaknihy.cz
Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete. Když se vzbudí, bolí ji každičký kousek jejího těla a nepamatuje si, kdo je, kde se nachází ani jak se tam ocitla. Ma tak ji hned napadne, že je v nemocnici - že měla těžkou nehodu.
Téměř dokonalá tajemství (2019) CZ dabing - video | Online ...
Vítejte! Pokud hledáte inspiraci ke změně způsobu přípravy jídel, jste tu správně.. Ráda bych vám představila program Metabolic Balance® - stravování a vaření zdravě, jednoduše a stylově. Vaření rychlé, z kvalitních surovin a samozřejmě chutné. Věřím, že si principy Metabolic Balance® oblíbíte a zařadíte spoustu receptů do svého jídelníčku trvale.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY