Vojenský jeep eBook

Fatimma.cz Vojenský jeep Image

INFORMACE

Vojenský jeep je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pat Ware. Přečtěte si s námi knihu Vojenský jeep na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Vojenský jeep.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,38 MB

ISBN: 9788024738628

POPIS
Pro všechny milovníky vojenských historických vozidel je určena tato skvěle sestavená, bohatě ilustrovaná kniha britského nakladatelství Haynes. Najdou v ní hezky pohromadě podrobné informace o historii, vývoji a technických parametrech vcelku nenápadného vozidla, z něhož konstruktéři za druhé světové války postupně vytvořili technický unikát, všestranně použitelný a vhodný do každé nepohody. Autorem knihy je specialista na vojenská vozidla a uznávaný expert a nezbývá než obdivovat, co všechno se mu podařilo sehnat za podklady. Unikátní jsou dobové fotografie nejrůznějších verzí a jejich vnitřního vybavení, ocení je nejen zájemci o historii tohoto vozidla, ale užitečné rady se týkají i jeho údržby, protože je tu popsána i ta nejmenší součástka.
STÁHNOUT ČÍST
Vojensky jeep | Sleviste.cz
Jeep Willys M38-Korean first wading jeep manufactured fot war in Korea in total amount of 8000 pcs, in perfect condition, frame and part of body have been galvanized, new tires 700*16 Texas croos country.
Vojenský jeep - Verze od roku 1940 (Ford, Willys a ...
Auto - Jeep willys bazar. Vybírejte z 64 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY