Umíráme na objednávku eBook

Fatimma.cz Umíráme na objednávku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umíráme na objednávku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umíráme na objednávku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Umíráme na objednávku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,56 MB

ISBN: 9788090452992

POPIS
Kniha, ktorá vás donúti zamyslieť sa!Po úspešnom vydaní titulu Nespěchejte do rakve, prichádza Tomáš Kašpar s ďalšou zaujímavou novinkou! Teraz dostupné aj v kolekcii s výhodnou zľavou. :)Rakovina není nevyléčitelná nemoc!Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk?Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu?Kdo nám lže - a proč? Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavýchintrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství.Boj, který ještě neskončil. Boj, který se vás týká.
STÁHNOUT ČÍST
Umíráme na objednávku od 127 Kč - Heureka.cz
Vytvořeno na platformě MioWeb E-obchod neumožňuje objednávat z různých států, proto jsme pro nákupy ze Slovenska vytvořili řešení. jsem zákazník z:
Umíráme na objednávku | Srovnanicen.cz
Kniha Umíráme na objednávku? Přidat komentář. Olous1. 31 30.12.2018. Tato kniha není rozhodně žádný odpad(předešlý komentář)...jsou zde moc zajímavé věci. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY