Špion mezi přáteli eBook

Fatimma.cz Špion mezi přáteli Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Špion mezi přáteli! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Špion mezi přáteli a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Špion mezi přáteli.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

ISBN: 9788026405955

POPIS
Ben Macintyre, autor knihy Operace Double Cross, rozkrývá ve své nové publikaci jeden z největších špionážních příběhů dvacátého století. Kim Philby byl dvojí agent, který se dokázal vypracovat mezi vysoké důstojníky britské tajné služby a působit zároveň v KGB, které v průběhu studené války předával ty nejdůvěrnější informace. Nové osobní materiály i způsob zpracování dávají možnost nahlédnout do jednoho zvláštního přátelství, které sehrálo v dějinách nečekanou úlohu.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Špion mezi přáteli - Ben Macintyre | Knihy.ABZ.cz
Ben Macintyre, autor knihy Operace Double Cross, rozkrývá ve své nové publikaci jeden z největších špionážních příběhů dvacátého století. Kim Philby byl dvojí agent, který se dokázal vypracovat mezi vysoké důstojníky britské tajné služby a působit zároveň v KGB, které v průběhu studené války předával ty nejdůvěrnější informace.
E-kniha: Špion mezi přáteli - Ben Macintyre | Knihy.ABZ.cz
Špion. A zrádce! Ben Macintyre. 398 Kč ... Double Cross, rozkrývá ve své nové publikaci jeden z největších špionážních příběhů dvacátého století. Špion mezi přáteli Ben Macintyre.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY