Zemí šelem eBook

Fatimma.cz Zemí šelem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zemí šelem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jules Verne? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zemí šelem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,28 MB

ISBN: 9788088098232

POPIS
Román ZEMÍ ŠELEM se odehrává v Indii, krátce po vzpouře Sipahiů. Plukovník Munro, doprovázen inženýrem Banksem, kapitánem Hodem a francouzským hostem Mauclerem podnikají výpravu napříč severní Indií prostřednictvím podivuhodného ocelového slona, hnaného párou.Cesta plná záhad, neuvěřitelných obratů a zápletek nabírá od prvních okamžiků na dramatu, neboť společnost těchto ctihodných dobrodruhů sleduje Nana Sahib, vůdce indických povstalců.Kniha vychází za kompletního ilustračního doprovodu, původních černobílých a barevných rytin, v kartonovém pouzdru, s černobílým přebalem, raženou plátěnou šitou vazbou a se zlatou ořízkou knižního bloku.
STÁHNOUT ČÍST
Zemí šelem - Jules Verne; Ondřej Neff | Knihy Dobrovský
Román ZEMÍ ŠELEM se odehrává v Indii, krátce po vzpouře Sipahiů. Plukovník Munro, doprovázen inženýrem Banksem, kapitánem Hodem a francouzským hostem Mauclerem podnikají výpravu napříč severní Indií prostřednictvím podivuhodného ocelového slona, hnaného párou.
Zemí šelem (Jules Verne) | Detail knihy | ČBDB.cz
Zemí šelem, česky vydáno též jako Nana Sahib nebo jako Ocelový olbřím. Román vypráví napínavý příběh odehrávající se v Indii roku 1867. Inženýr Banks pozve plukovníka Munra, kapitána Hooda a Francouze Mauclera na výpravu po severních částech Indie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY