Zemí šelem eBook

Fatimma.cz Zemí šelem Image

INFORMACE

Zemí šelem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Přečtěte si s námi knihu Zemí šelem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zemí šelem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

ISBN: 9788088098232

POPIS
Román ZEMÍ ŠELEM se odehrává v Indii, krátce po vzpouře Sipahiů. Plukovník Munro, doprovázen inženýrem Banksem, kapitánem Hodem a francouzským hostem Mauclerem podnikají výpravu napříč severní Indií prostřednictvím podivuhodného ocelového slona, hnaného párou.Cesta plná záhad, neuvěřitelných obratů a zápletek nabírá od prvních okamžiků na dramatu, neboť společnost těchto ctihodných dobrodruhů sleduje Nana Sahib, vůdce indických povstalců.Kniha vychází za kompletního ilustračního doprovodu, původních černobílých a barevných rytin, v kartonovém pouzdru, s černobílým přebalem, raženou plátěnou šitou vazbou a se zlatou ořízkou knižního bloku.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Zemí šelem | Knihy.ABZ.cz
Zemí šelem není špatná verneovka a možná proto že jsem měl doma jenom dvě (spolu s 20 000 mil pod mořem), tak jsem si k ní za několikeré přečtení vybudoval zvláštní vztah. K těm nejlepším se ovšem řadit nemůže. patrik111 7. 1. 2012, 17:37. První půle knihy spíše cestování po Indii,druhá polovina knihy ...
Zemí šelem - Verne Jules, Neff Ondřej - FantasyPlanet
Hrdinové románu Zemí šelem podniknou dobrodružnou cestu napříč indickým kontinentem v silničním vlaku, jemuž parní slon slouží jako lokomotiva. Rozhodně nejde o žádný výlet, jak by si někdo mohl pomyslet při pohledu na gentlemany rozvážně rozmlouvající na verandě salonního vagonu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY