Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků eBook

Fatimma.cz Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 9788086438535

POPIS
Kniha je určena široké veřejnosti, pro přírodovědce, ale i pro vyhraněné specialisty k vysvětlení záhad a otevřených otázek v přírodě a kolem ní z oblasti kraje mnoha tváří Jeseníků, od vidnavské nížiny přes Praděd a Dlouhé stráně až k moravičanským jezerům a maletinským lomům. Kniha je bohatě vybavena dokumentačním a obrazovým materiálem.
STÁHNOUT ČÍST
Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků / Nejlevnější knihy
258 Kč Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků - Gába Zdeněk . Kniha je určena široké veřejnosti, pro přírodovědce, ale i pro vyhraněné specialisty k vysvětlení záhad a otevřených otázek v přírodě a kolem ní z oblasti kraje mnoha tváří Jeseníků, od vidnavské nížiny přes Praděd a Dlouhé stráně až k moravičanským jezerům a maletinským lomům.
Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků
Hledáte Vlastivědné zajímavosti z přírody Jeseníků od Zdeněk Gába? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY