Můj druhý dědeček eBook

Fatimma.cz Můj druhý dědeček Image

INFORMACE

Hledáte knihu Můj druhý dědeček? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Rolf Barth? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Můj druhý dědeček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,56 MB

ISBN: 9788088290322

POPIS
Dědeček je Nelin nejlepší kamarád. Má na ni vždycky čas a dává na ni pozor. Je to elegantní pán v bílé košili a saku, který každého přátelsky zdraví a smeká klobouk. Rád s Nelou chodí na procházky a na ryby nebo spolu pečou bábovku a navštěvují babičku na hřbitově.Jednou ale najde Nela dědečka doma neoholeného a v pyžamu. Uprostřed dne! Dědeček teď zapomíná všechno možné, někdy dokonce i Nelino jméno. Copak se s tím nedá nic dělat? „Ale dá!“ říká si Nela. Každopádně se hned zítra naučí, jak dědečkovi uvázat kravatu a jak ho oholit. Odteď bude nejspíš muset dávat pozor ona na něj – svého druhého dědečka.Kniha citlivým způsobem vysvětluje - nejen dětem - téma stařecké demence a pomáhá jim tak vyrovnat s případným setkáním s touto nemocí ve vlastní rodině, u svých nejbližších.
STÁHNOUT ČÍST
Muj dedecek levně | Mobilmania zboží
Srovnání cen Můj druhý dědeček - Barth Rolf. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 209 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Můj druhý dědeček | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Můj druhý dědeček . Dědeček je Nelin nejlepší kamarád. Má na ni vždycky čas a dává na ni pozor. Je to elegantní pán v bílé košili a saku, který každého přátelsky zdraví a smeká klobouk. Rád s Nelou chodí na procházky a na ryby nebo spolu pečou bábovku a navštěvují babičku na hřbitově.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY