Noc a mlha eBook

Fatimma.cz Noc a mlha Image

INFORMACE

Noc a mlha je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Bandžuch. Přečtěte si s námi knihu Noc a mlha na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Noc a mlha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,22 MB

ISBN: 9788087364925

POPIS
Čarotvorné služby chrání Československo před nebezpečími, o nichž pokojní občané nemají zdání. Cizí mágové, démoni z jiných světů i tvorové, na něž věří jen děti s tím vším se potýká úřad, kde má doslova každý krev na rukou. Své o tom ví i Petr Hankl, ruský legionář, který z Čech odjel jako student kněžského semináře, aby se vrátil jako nekromant.V předvečer oslav desátého výročí republiky ale musí vyřešit zvlášť obtížný případ. Vždyť co může spojovat sérii sebevražd, zkázu obchodního domu, ženu, jež Petra jako dívka milovala, a obří vlnu, která před stoletím zaplavila opuštěný švýcarský hrad?Čas neúprosně ubíhá a v případu, který může otřást samotnými základy státu, začíná být příliš mnoho mrtvých.
STÁHNOUT ČÍST
Noc a mlha - Tomáš Bandžuch - Megaknihy.cz
Noc a mlha Čarotvorné služby chrání Československo před nebezpečími, o nichž pokojní občané nemají zdání. Cizí mágové, démoni z jiných světů i tvorové, na něž věří jen děti - s tím vším se potýká úřad, kde má doslova každý krev na rukou.
Noc a mlha - Tomáš Bandžuch | Knihy na Martinus.cz
Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Válečná literatura > Ota Kraus, Erich Kulka - Noc a mlha Nové knihy Beletrie pro dospělé
SOUVISEJÍCÍ KNIHY