Jak myslí Larry Page a Sergej Brin eBook

Fatimma.cz Jak myslí Larry Page a Sergej Brin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak myslí Larry Page a Sergej Brin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak myslí Larry Page a Sergej Brin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Jak myslí Larry Page a Sergej Brin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,37 MB

ISBN: 9788025128220

POPIS
Podrobný pohled na strategie výjimečně úspěšných zakladatelů společnosti Google Jejich produkty používáte každý den. Jistě jste také slyšeli o jejich rychle rostoucím bohatství a obchodním heslu „nebuďte zlí“ („don't be evil“). Ale co ve skutečnosti o zakladatelích Googlu, Larry Pageovi a Sergeji Brinovi, víte?Tato fascinující studie přeskakuje v příběhu Googlu minulost a zaměřuje se naopak na to, co ve skutečnosti tyto muže pohání a kam Google směřuje. Richard L. Brandt představuje společnost jako geniální dítě dvou skvělých jednotlivců a rozplétá pozadí obchodních rozhodnutí Googlu ve světle ambicí a představ jeho zakladatelů. Larry je díky svému bystrému obchodnímu úsudku a smyslu pro praktické vedení společnosti jejím strategickým vůdcem, zatímco Sergej díky svým skvělým nápadům a silným morální postojům vede společnost po stránce technologické a myšlenkové. Spolupracují však velmi úzce, téměř jako dvě poloviny mozku, které se vzájemně doplňují. Pomocí rozhovorů se současnými a minulými zaměstnanci, konkurenty, obchodními partnery a vyšším managementem Googlu, a zvláště pak díky konverzaci se samotnými zakladateli Brandt odhaluje tajemství podstaty fungování Googlu a objasňuje množství mylných představ o společnosti.Například se může zdát, že Google chce něco jiného než společnost zaměřenou na hledání na Internetu, neboť své aktivity rozšiřuje na pole e-mailu, mobilních prohlížečů, webových prohlížečů, sociálních sítí nebo úpravy fotografií. Ale ve skutečnosti Larry a Sergej pouze samotné vyhledávání definují poněkud odlišně od toho, jak jej definují všichni ostatní. Mimo to také chtějí, aby byl Google hlavním katalyzátorem změn v těch odvětvích (například telekomunikaci), jež ovlivňují jejich byznys. Teoreticky by dnes na místě Googlu mohla být polovina jeho konkurentů. Ale ve skutečnosti by nikdo z nich Googlem být nemohl, neboť nemají Larryho a Sergeje.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze JAK MYSLÍ LARRY PAGE A SERGEJ BRIN - Richard L ...
Kniha Jak myslí Larry Page a Sergej Brin(Richard L. Brandt) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
Jak myslí Larry Page a Sergej Brin - Richard L. Brandt ...
Jak myslí Larry Page a Sergej Brin Autor: Brandt, Richard L. Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025128220 ISBN: 978-80-251-2822- Originál: Inside Larry and Sergey´s Brain Překlad: Pekárek, Radim Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY