Tohle není deník eBook

Fatimma.cz Tohle není deník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tohle není deník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tohle není deník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tohle není deník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

ISBN: 9788020023902

POPIS
Datované postřehy a aktuální úvahy jednoho z nejvnímavějších sociálních myslitelů dneška zaznamenané od podzimu 2010 do jara 2011 nejsou ani tak osobní reflexí, ale spíše pokusem o zachycení příznaků naší doby v jejich pohybu – možná v době, kdy jsou teprve sotva patrné, ale rozhodně před tím, než dozrají v nějakou běžnou, až příliš důvěrně známou formu, která je tak banální, že už jí ani nevěnujeme pozornost. Některé se nám nadlouho usadí v každodenním životě, jiné se rozplynou a vytratí dřív, než si jich stačíme všimnout, zaznamenat je a blíže prozkoumat: v našem rychlém, proměnlivém a kaleidoskopickém světě můžeme jen sotva předvídat, kam zamíří, a předem odhadnout, které z nich nabydou na objemu a na významu a které od začátku nemají naději na úspěch.
STÁHNOUT ČÍST
Fenomén jménem řízek: není to pouze o klasice, existuje ...
„Tohle že není přechod? A co to tedy má být?" divila se na červeném pruhu například Plzeňanka Alice Lipovská, která přes něj tlačila v kočárku čtyřletého syna. Nezvykle je také vyznačený přechod pro chodce v Mánesově ulici.
Tohle po sobě zanechali v Česku ... - Pražský deník
Tohle není náš strop, prohlásil kapitán házenkářů Zdráhala 19.1.2020 /OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Po porážce s Běloruskem (25:28) získal český kapitán Ondřej Zdráhala cenu pro nejlepšího hráče zápasu, ale radost z toho vůbec neměl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY