Neviditelná síla eBook

Fatimma.cz Neviditelná síla Image

INFORMACE

Hledáte knihu Neviditelná síla? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je David Bodanis? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Neviditelná síla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,99 MB

ISBN: 9788073631857

POPIS
Přestože náš život do značné míry závisí na elektřině, mnozí z nás vlastně pořádně nevědí, na jakém principu funguje. Spoléháme zkrátka na to, že elektřina proudí dráty a napájí naše spotřebiče. David Bodanis ve své knize zábavnou formou shrnuje, co dosud o podstatě elektřiny víme. Vypráví příběhy jednotlivých vynálezců od objevu telegrafu přes životní osudy Alexandra Grahama Bella, Thomase Edisona, Michaela Faradaye až po Alana Turinga. Představuje jejich úspěchy i prohry a ukazuje, jak experimentování ovlivnilo jejich a následně i naše životy. Neviditelná síla je vynikající knihou i proto, že autor, jeden z nejuznávanějších popularizátorů vědy, mistrně vyvažuje technický výklad a přístupnost.
STÁHNOUT ČÍST
Ikonické parfémy. Neviditelná síla stylu | Heroine
Neviditelná síla romských žen. Podrobnosti Kategorie: Aktuálně. Ženy z romské ženské skupiny MANUSHE připravují fotokampaň s názvem Neviditelná síla. Celkem vznikne 12 velkofomátových obrazů, ze kterých bude následně vytvořena výstava s názvem „Neviditelná síla".
Neviditelná síla - David Bodanis | Databáze knih
Docela stručná knížka o elektřině a elektrických, respektive elektromagnetických jevech. Příběh několika zajímavých objevů, jako je třeba právě souvislost mezi elektřinou a magnetismem, i vynálezů, například telefonu, radia, tranzistoru či radaru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY