Jak přežít nejen teroristický útok eBook

Fatimma.cz Jak přežít nejen teroristický útok Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak přežít nejen teroristický útok! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak přežít nejen teroristický útok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jak přežít nejen teroristický útok.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,84 MB

ISBN: 9788090684577

POPIS
Nebezpečí tohoto světa je mnohem větší, než si myslíme a připouštíme! Terorismus s námi byl, je a bude. Jen se budou měnit aktéři, způsoby provedení útoků a cíle, kterých chtějí teroristé dosáhnout. Otázkou není, jestli u nás také dojde k teroristickému útoku. Nevíme jen kdy, kde a jak.Teroristické útoky - bomba, střelec, auto najíždějící do lidí, únos letadla.Další hrozby - blackout, hrozby na cestách, nebezepčí na internetu.Štěstí přeje připraveným...Naučte se základní pravidla, která zvyšují vaši šanci na přežití nejen v případě teroristického útoku.Evakuovat, nebo ne?Utíkat, nebo zalehnout na zem?Poslechnout útočníka, nebo jít proti němu?Příručka pro každého od předního bezpečnostního experta. Základní rámec pravidel, díky nimž zvýšíte šance na přežití nejen v případě teroristického útoku.
STÁHNOUT ČÍST
Andor Šándor: Jak přežít nejen teroristický útok cena od ...
Jak přežít nejen teroristický útok 5. 1 recenze ; Nebezpečí tohoto světa je mnohem větší, než si myslíme a připouštíme! Terorismus s námi byl, je a bude. Jen se budou měnit aktéři, způsoby provedení útoků a cíle, kterých chtějí teroristé dosáhnout. Otázkou není, jestli u nás také dojde k teroristickému útoku.
Recenze knihy „Jak přežít nejen teroristický útok" od ...
JAK PŘEŽÍT (nejen) TERORISTICKÝ ÚTOK. Nakladatelství Autreo vydává novou knihu Andora Šándora, ve které radí mimo jiné, jak se chovat v případě výbuchu bomby, střelby v budově nebo incidentu s vozidlem najíždějícím do lidí. Vydání knihy "Jak přežít teroristický útok" bylo oznámeno 29. 5.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY