Endurance eBook

Fatimma.cz Endurance Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Endurance! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Endurance a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Endurance.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,57 MB

ISBN: 8086685694

POPIS
Loď Endurance zamrzla v lednu 1915 v ledových polích antarktického Weddellova moře, po deseti měsících ji ledové kry rozdrtily. Ernest Shackelton a jeho posádka 28 mužů zůstali 850 mil od nejbližší základny. Nastal čas tvrdých zkoušek a utrpení...Brilantně napsaná kniha novináře Alfreda Lansinga je uznávaná jako naprosto úplný popis osudné plavby Endurance. Toto ohromující vyprávění o přežití Shackletona a všech dvaceti sedmi mužů více než rok na ledem pokrytých antarktických mořích, označil Time za „definici hrdinství.“Toto téma v r. 2000 zfilmoval George Butler pod názvem "The Endurance: Shackleton''s Legendary Antarctic Expedition" a tento dokument byl s velkým úspěchem uveden v americké síti IMAX. Český překlad vychází u příležitosti mezinárodního polárního roku.
STÁHNOUT ČÍST
Endurance | Definition of Endurance by Merriam-Webster
Pomocí elektrické koloběžky Urbanstar Endurance se můžete jednoduše a chytře dopravit do práce, školy i po městě. Koloběžku je možné díky jejím kompaktním rozměrům snadno přenášet, vzít do MHD či uložit do automobilu. Je vybavená výkonným 350W motorem a poháněná lithiovou 36V baterií s ka
Endurance - Lordstown Motors
Compound Forms/Forme composte: Inglese: Italiano: endurance race n noun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (long-distance competition) gara endurance nf sostantivo femminile: Identifica un essere, un oggetto o un concetto che assume genere femminile: scrittrice, aquila, lampada, moneta, felicità: Many thousands of spectators enjoyed the endurance race.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY