Tajné mise II. světové války eBook

Fatimma.cz Tajné mise II. světové války Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajné mise II. světové války! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajné mise II. světové války a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Tajné mise II. světové války.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,41 MB

ISBN: 8086469301

POPIS
Iba máloktoré príbehy z druhej svetovej vojnysú tak veľmi pútavé ako tie, kroré sa odohrali v tyle nepriateľských línií a ktorými hlavní hrdinovia boli špióni, odborári a príslušníci zvlášnych jednotiek. V tejto knihe uzreli svetlo sveta neznáme zákulisné príbehy plné odvahy a tajných aktivít, ktoré pomohli Spojencom zvíťaziť v rozhodujúcich okamihoch ako na zemi, tak vo vzduchu.Stretnete sa s týmito hrdinami:Podplukovník Montaque R. ChidsonGenerál Henri Honoré GiraudMathilde Carré, alias "La Chatte"Holandská kráľovna WilhelminaKachinoviaMladý Ho Či Min
STÁHNOUT ČÍST
Tajné mise II. světová války - Breuer | Knihovnicka.NET
Rusko podepsalo v Brestu litevském mír s R-U a Německem - Rusko tím odstoupilo z války; MÍROVÁ JEDNÁNÍ. 11. listopadu 1918 Německo v Compiègne (v železném vagóně) kapitulovalo = konec 1. světové války; 18. 1. 1919 - 21. 1. 1920 - Pařížská mírová konference - Rada tří (USA, Francie, Anglie)
1. světová válka - Dějepisně.cz
Kniha Slavná letadla II. světové války. ... Popisuje bitvu o Británii, vzdušné boje v Tichomoří a porážku Japonska, poválečné poslání a tajné mise slavných letounů. Knížka je zajímavá hlavně pro mužskou část populace a určitě by zaujala mnohé z vás. Doporučujeme. Umění války.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY