Medový perníček - do srdce chodníček eBook

Fatimma.cz Medový perníček - do srdce chodníček Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Medový perníček - do srdce chodníček! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Medový perníček - do srdce chodníček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Medový perníček - do srdce chodníček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

ISBN: 8086631494

POPIS
Životní příběh Jindry Dvořákové sepsala spisovatelka Marie Kubátová, původní profesí magistra ve Vrchlabí. Autorka sedmi desítek oblíbených knih... Paní Kubátová psala s velkou chutí, lehce a hlavně s hlubokou znalostí věci - s Jindrou Dvořákovou, rozenou Čermákovou, ji totiž váže celoživotní přátelství zrozené před desítkami let ve škamnách pražského gymnázia. Tato knížka tedy nevypovídá jen o perníkářce a perníku, ale (v druhém plánu jaksi navíc) také o jednom velkém přátelství.
STÁHNOUT ČÍST
Medový perníček - do srdce chodníček - Marie Kubátová ...
Medový perníček, do srdce chodníček. Marie Kubátová, Jindra Dvořáková. Půvabná knížečka vypráví o radosti z tvůrčí práce proslulé perníkářky Jindry Dvořákové ze středočeské vesnice Křenek a o jednom zajímavém a naplno žitém životě, 120 stran, 149 Kč, 2001, 2007 ...
Kniha: Medový perníček do srdce chodníček | Knihy.ABZ.cz
Medový perníček - do srdce chodníček. Kdo napsal knihu Medový perníček - do srdce chodníček? Autorem je Marie Kubátová, Jindra Dvořáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY