Hravé diktáty 7 eBook

Fatimma.cz Hravé diktáty 7 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravé diktáty 7! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravé diktáty 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Hravé diktáty 7.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

ISBN: 9788081801891

POPIS
Publikácia formátu A5 ponúka tematicky usporiadané diktáty pre 7. ročník základnej školy zo zvukovej, lexikálnej aj morfologickej roviny jazyka. Každá téma obsahuje 3 diktáty zoradené podľa stúpajúcej náročnosti. Precvičované gramatické javy sú v textoch farebne vyznačené. Na záver publikácie je zaradený text s chybami určený na precvičenie všetkých gramatických javov zo 7. ročníka. Voľné strany na konci sú určené na praktické poznámky podľa potreby každého žiaka.
STÁHNOUT ČÍST
Hrave diktaty 7 kolektiv autorov levně | Mobilmania zboží
Výlučně pro žáky a žákyně 2. a 3. třídy základní školy jsme připravili jednoduchá cvičení, která jim pomohou s plným porozuměním pravopisu a gramatiky vyučované na těchto školních stupních. Tato cvičení můžete použít jako základ pro své domácí procvičování (a doučování). Pokud nezvládáte tato cvičení splnit na jedničku s hvězdičkou, podívejte ...
Diktáty na všechna vyjmenovaná slova (více než 68 cvičení ...
Diktáty online - 2. třída. Rychlá příprava na diktáty. Do textu o rozsahu jednoho odstavce doplňujete na vybraná místa správnou variantu ze dvou možností. Naše diktáty mají snadné ovládání (můžete využít myš nebo šipky) a průběžné vyhodnocení. K dispozici je více než 160 diktátů se zajímavými příběhy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY