Italština pro operní pěvce eBook

Fatimma.cz Italština pro operní pěvce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Italština pro operní pěvce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Italština pro operní pěvce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Italština pro operní pěvce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788073314634

POPIS
Druhé, rozšířené a přepracované vydání oblíbené studijní pomůcky. Její hlavní část tvoří texty písní a árií z pěveckých učebních pomůcek (Vaccai, Parisottiho arie antiche, Marchesiho vokalízy, Koželuhovy arietty) a frekventované árie z několika desítek oper. Všechny texty (celkem přes 350) jsou graficky podloženy doslovným překladem. Árie z dnes provozovaných oper jsou uvedeny v kontextu celého díla. Další částí publikace jsou cvičení, zaměřená především na výslovnost. V menší míře obsahují odkazy na gramatiku, slovní zásobu a reálie. Lexikálně vycházejí cvičení z divadelní praxe a z chyb, kterých se dopouštějí interpreti při studiu konkrétních titulů. K orientaci a k usnadnění práce pomáhají čtyři různé rejstříky.
STÁHNOUT ČÍST
Italština pro obor Zpěv 1 - AMU
Italština pro operní pěvce Kronbergerová Marie. Druhé, rozšířené a přepracované vydání oblíbené studijní pomůcky. Její hlavní část tvoří texty písní a árií z pěveckých učebních pomůcek (Vaccai, Parisottiho arie antiche, Marchesiho vokalízy, Koželuhovy arietty) a frekventované árie z několika desítek oper. ...
Italština pro operní pěvce (Marie Kronbergerová) od 10.84 ...
Kniha Italština pro operní pěvce(Sváťa Karásek, Marie Kronbergerová) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY