Ostrov eBook

Fatimma.cz Ostrov Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ostrov! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ostrov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ostrov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,67 MB

ISBN: 9788072872343

POPIS
Autorova optimistická vize spravedlivého uspořádání společnosti, která svým občanům dává ideální podmínky pro rozvoj osobnosti. Huxley vydal tento protipól ke své negativní vizi Konec civilizace v roce 1962 po "dvaceti letech přemýšlení a pěti letech psaní".2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Ostrov (Město) • Mapy.cz
Firmu Jízdní kola - Jiří Čechman jsme založili v roce 1993. Nacházíme se v malém západočeském městě Ostrov, v historické části města, 11 km od lázeňského města Karlovy Vary. Zabýváme se převážně prodejem jízdních kol od dětských až po dospělé, všech kategorií (silniční, horské, trekingové, freestyle, elektrokola).
Obec Ostrov | Úvod
ZŠ Ostrov Masarykova má roli vzorové školy v tomto projektu. Projekt podporuje naši školu jako inovativní a aktivní (vzorovou) školu v dalším účelném využívání této technologie ve vzdělávání a v šíření příkladů dobré praxe mezi ostatní školy (zapojeno je celkem dalších 5 škol z našeho okolí).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY