Ankor eBook

Fatimma.cz Ankor Image

INFORMACE

Ankor je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jorge A. Livraga. Přečtěte si s námi knihu Ankor na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Ankor.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,89 MB

ISBN: 9788086038667

POPIS
Román je strhujícím vyprávěním, které nás zavede na Atlantidu, dnes již ztracenou, ale o to více opředenou legendami. O potopách a kontinentech zaplavených vodami vyprávějí mýty všech národů starověkého světa. Velmi podrobný popis nám zanechal i velký řecký filozof Platon.A právě zde se před přibližně 11 500 lety odehrává příběh jejího posledního prince, Ankora. Napínavý děj, záhadná civilizace, její hluboké poznatky a nádherné umění, stejně jako působivé dialogy vedené vznešeným jazykem, nás doslova fascinují a ukazují, jak může vypadat vyspělá kultura. Současně ale vidíme i její odvrácenou tvář - zneužité poznání, které ji ničí. Může to být příběh z minulosti, pro někoho fiktivní, ale jde rovněž o zachycení věčného boje odehrávajícího se v nitru každého člověka, anebo dokonce o podobenství budoucnosti, která se bohužel nepoučí z minulých chyb.Tento jedinečný román má díky své filozofické hloubce a poetickému jazyku mnoho jemných strun významu, které rozehrávají v každém čtenáři jeho vlastní melodii.
STÁHNOUT ČÍST
Angkor - iDNES.cz
Angkor (Khmer: អង្គរ pronounced [ʔɑŋ.ˈkɔː], lit. capital city, also known as Yasodharapura (Khmer: យសោធរបុរៈ; Sanskrit: यशोधरपुर)) was the capital city of the Khmer Empire.The city and empire flourished from approximately the 9th to the 15th centuries. The city houses the magnificent Angkor Wat, one of Cambodia's most popular tourist attractions.
Ankor Engineering Systems Inc.
Angkor, archaeological site in what is now northwestern Cambodia, lying 4 miles (6 km) north of the modern town of Siĕmréab. It was the capital of the Khmer (Cambodian) empire from the 9th to the 15th century, a period that is considered the classical era of Cambodian history. Its most-imposing monuments are Angkor Wat, a temple complex built ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY