Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí CAFL eBook

Fatimma.cz Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí CAFL Image

INFORMACE

Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí CAFL je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí CAFL na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí CAFL.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 9788025438183

POPIS
Český překlad seznamu CAFL - obsahuje přes 1500 nemocí, nebo jejich původců s příslušnými frekvencemi ro jejich likvidaci + další velmi užitečné informace pro práci se Super Ravo Zapperem.V knize CAFL naleznete také životní příběh o tom, jak byla frekvenční terapie, kterou objevil Royal Raymond Rife, na dlouhé desetiletí pohřbena.
STÁHNOUT ČÍST
CAFL - Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí
Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí. Český překlad seznamu CAFL - obsahuje přes 1500 nemocí, nebo jejich původců s příslušnými frekvencemi pro jejich likvidaci + další velmi užitečné informace pro práci se Super Ravo Zapperem.
Kniha: CAFL Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí
Tento seznam se skládá z několika částí, které jsou označeny jejich autory. Nejvýznamnější z těchto seznamů je seznam CAFL (The Consolidated Annotated Frequency List) který je jedním z nejucelenějších a nejvýznamnějších zdrojů používaných frekvencí pro jednotlivá onemocnění.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY