Sisi a její rodina eBook

Fatimma.cz Sisi a její rodina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sisi a její rodina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sisi a její rodina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Sisi a její rodina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 8024908762

POPIS
Osobnost císařovny Alžběty a její osud nás dodnes okouzlují. Vyrůstala v Bavorsku, v šestnácti letech se přistěhovala k císařskému dvoru do Vídně a její do té doby svobodný a veselý život se dramaticky proměnil. Ve své rodině nacházela důležité opory a průvodce na cestě životem, ale i protivníky. Tato kniha je věnována převážně Sisiným sourozencům Louisovi, Heleně, Marii a Žofii Charlottě i jejím dětem Gisele, Rudolfovi a Marii Valérii, dočteme se o císařovniných bavorských příbuzných Ludvíkovi I. a Ludvíkovi II., ale také o její nenáviděné tchyni Žofii. Otevře se nám nový pohled na jednu z nejslavnějších žen 19. století.
STÁHNOUT ČÍST
Pravá tvář císařovny Sissi - střípky z historie ...
František Josef se Sisi a malou Žofií, v kolébce leží GiselaFranz a Sissi. Dcerka Žofie sedí Sisi na klíně a malá Gisela spokojeně dřímá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.
Irma Sztáray | Císařovna Sisi a její rodina
Blog.cz > Císařovna Sisi a její rodina > Archiv > Září 2013 > Irma Sztáray. Irma Sztáray 17. září 2013 v 12:00 | Jana K | Osoby z okolí císařovny Alžběty Narozena : 10. 7. 1864, Staré . Zemřela: 3. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY