Nektar pro duši eBook

Fatimma.cz Nektar pro duši Image

INFORMACE

Nektar pro duši je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Dubovskij. Přečtěte si s námi knihu Nektar pro duši na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Nektar pro duši.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,42 MB

ISBN: 978881004605

POPIS
Kniha ruských manželů, úspěšných podnikatelů a lektorů, se pokouší shrnout veškerou nejdůležitější moudrost světa, kterou od počátku civilizace lidstvo nashromáždilo. Tato nejprodávanější kniha motivační literatury v současném Rusku je plná příběhů a poučných příkladů ze života slavných osobností (od umělců přes vědců, filozofů atd. až po politiků), moudrých citátů, statistických údajů, pestrých informací a faktů ze všech možných oblastí života.Autoři analyzují, co je to štěstí a jak ho lidé hledají i dosahují. Zkoumají příčiny utrpení; smysl života a životní poslání; překážky, které máme v životě a to, odkud se berou; jaký je "program" našeho života - této inkarnace; délku života; co se děje po smrti; vztahy a sexualitu; sílu slov, afirmací a myšlenek; příčinu zázraků a zázračného uzdravení; víru a vědu. Mnoho prostoru věnují osudu: zda je předem daný, nebo ho můžeme měnit a ovlivňovat. Zajímavá je část, kde autoři na základě všeho uvedeného formulují nový světonázor. Získat tento nový světonázor jim pomohlo studium všech světových náboženství, jejichž základ tvoří víra v jediného Boha, a také pochopení jednoduchých pojmů kvantové fyziky. Definují, co nebo kdo je Bůh, a také jak s ním můžeme komunikovat či jak je třeba správně modlit. V jednoduchých bodech vysvětlují, jak je uspořádán vesmír a jak probíhá evoluce. Na závěr se věnují otázce změny světového vědomí, změny světa k lepšímu pomocí pozitivnější a logičtějšího pohledu na život, abychom ho uměli žít šťastně a zároveň rozvíjet své silné stránky.
STÁHNOUT ČÍST
Nektar pro duši - Č. 75 STOLETÍ VELKÝCH ZNAMENÍ
Všetky informácie o produkte Kniha Nektar pro duši Dubovskij Vladimír CZ, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Nektar pro duši Dubovskij Vladimír CZ.
Nektar pro duši - Č. 75 STOLETÍ VELKÝCH ZNAMENÍ
Nektar pro duši: Kniha o osudu, štěstí a smyslu života Vladimír Dubovskij Nakladatel: Eugenika 2016
SOUVISEJÍCÍ KNIHY