Bible eBook

Fatimma.cz Bible Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bible! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bible a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Bible.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: ",

POPIS
Oblíbené vydání Bible se zipem v malém formátu, tentokrát v elegantní ocelově šedé, zdařile spojuje luxusní vzhled s praktičností.Vydání včetně deuterokanonických knih v umělé kůži se zipem ocení každý, kdo nosí Bibli v kabelce, tašce, kufříku nebo batohu. Už se nestane, že by se vám poškodily stránky Bible. Knihu zkrátka zavřete a zapnete na zip jako kufřík nebo tašku.Hlavní text je ve dvou sloupcích, poznámky dole pod textem a odkazy na vnějších okrajích stránky.Připojeny jsou i nové přehlednější mapy. Součástí tohoto vydání jsou také orientační výřezy, které umožňují rychlé vyhledávání jednotlivých knih.
STÁHNOUT ČÍST
Official King James Bible Online: Authorized King James ...
Bible, the sacred scriptures of Judaism and Christianity. The Christian Bible consists of the Old Testament and the New Testament. The Hebrew Bible includes only the books known to Christians as the Old Testament. The arrangements of the Jewish and Christian canons differ considerably.
LA BIBLE - Bible en ligne - Enseignement biblique
La Bible en ligne gratuite en texte intégral (HTML). Traduction en français par Louis Segond
SOUVISEJÍCÍ KNIHY