Jak získat sebevědomí? eBook

Fatimma.cz Jak získat sebevědomí? Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak získat sebevědomí?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Yvonne Rubin? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak získat sebevědomí?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

ISBN: 9788075410351

POPIS
Osobní praktický sešit k doplňování s nejdůležitějšími metodami a strategiemi, které vám pomohou získat větší sebevědomí a sebejisté vystupování.Rychlá cesta k sebevědomému já: Tato cvičebnice obsahuje spoustu důležitých cvičení pro vybudování silnější osobnosti. Testy a pomocné seznamy k vyplňování vám pomohou zvládat náročné situace a postupně si budovat a upevňovat sebejisté vystupování. Pozornost je věnována vnitřnímu kritikovi, který nás podceňuje, i zažitým emociálním blokádám, které nám brání projevit svou vlastní vůli. Místo obsáhlé teorie zde najdete praktická cvičení různé intenzity, která můžete zkoušet v libovolném pořadí – abyste se zase naučili projevit svou osobnost takovou, jaká je.
STÁHNOUT ČÍST
Jak získat sebevědomí a začít si věřit? - Proženy
Svůj čas a síly jste si rozvrhla tak, jak považujete za nejlepší a jak vám vyhovuje. Nikdo vám nediktuje, co máte a co ne, takže jste se svým životem spokojená a k pocitům oběti máte daleko. 8. Umí se pochválit Největší podíl na vašem pevném sebevědomí má váš partner.
Jak získat ztracené sebevědomí? - Diskuze - eMimino.cz
Jak můžu získat větší sebevědomí? Ano Ne. Když se podíváš do zrcadla,líbí se ti, co vidíš? Myslíš si, že jsou věci, které ti jdou opravdu dobře? Umíš odolat tlaku vrstevníků? Dokážeš přijmout oprávněnou kritiku? Umíš se vyrovnat s hloupými poznámkami na tvoji adresu?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY