Smoothies eBook

Fatimma.cz Smoothies Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smoothies! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smoothies a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Smoothies.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

ISBN: 9788074517143

POPIS
240 nejlepších českých receptů. Pro kojence, malé děti i jejich maminky. Kniha zkušené nutriční specialistky je určena maminkám nejmenších dětí, kojenců, batolat i předškoláků, a také ženám, které se na otěhotnění připravují a chtějí posílit svůj organismus i jeho obranyschopnost. Obsahuje bohatý výběr receptů na smoothies, především ovocné a zeleninové koktejly, které doplňují návody na smoothies do misky, připravená z masa, drůbeže i ryb, obilnin, luštěnin a suchých plodů. Recepty jsou řazeny do kapitol podle jejich vhodnosti pro určitý věk a způsobu využití nápoje či pokrmu jako příkrmu, přesnídávky či svačiny i posilující a osvěžující pochoutky pro nemocné dítě.
STÁHNOUT ČÍST
Smoothie Recetas | Recetas FÁCILES y SALUDABLES
Příprava smoothies je velmi zábavná, protože si každý může namíchat právě to své, na které má chuť nebo suroviny. A existuje tolik možných kombinací, že můžeme mít každý den jiné smoothie. A můžeme si ho dopřát opravdu kdykoli, jako rychlou snídani, vydatnou svačinu nebo lehkou a zdravou večeři. ...
Mixéry na smoothie | Smoothie makery | Alza.cz
Doux, onctueux, pleins de bonnes choses, les smoothies sont nos amis et allient santé et plaisir en une recette. Smoothie pour le petit déjeuner, le goûter ou juste se rafraîchir à tout moment de la journée, craquez pour un smoothie, craquez pour quelques centilitres de bonheur !
SOUVISEJÍCÍ KNIHY